Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Miroslav Klose: Spanja pati vėshtirėsi me Paraguajin, do ti.

   by besnikbici
0240on Mon Jul 05, 2010 7:17 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Maradona: Mund tė jap dorėheqje

   by besnikbici
0213on Sun Jul 04, 2010 9:46 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ronaldo bėhet baba

   by besnikbici
0219on Sun Jul 04, 2010 9:43 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Qato, nė ring pėr tė mbrojtur titullin e kampionit nė WBF

   by besnikbici
0255on Thu Jul 01, 2010 8:41 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Diego Maradona dhe “zakonet” e fitores…!

   by besnikbici
0226on Thu Jul 01, 2010 4:03 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Higuain: Nuk mė intereson titulli i golashėnuesit, dua botėr

   by besnikbici
0217on Thu Jul 01, 2010 4:01 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Brazili mund 3-0 Kilin, kualifikohet nė ēerekfinale

   by besnikbici
0234on Tue Jun 29, 2010 4:42 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

FIFA pranon: Topi i botėrorit ka probleme por...........

   by besnikbici
0237on Mon Jun 28, 2010 10:15 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Goli “fantazmė” i Anglisė, gjermanėt: U shpagua padrejtėsia

   by besnikbici
1270on Mon Jun 28, 2010 5:09 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Berisha: Goli i Lampard i qartė. Argjentinė-Gjermani finale

   by besnikbici
0235on Mon Jun 28, 2010 5:03 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mediat angleze reklamojnė golin e mohuar tė Lampard

   by besnikbici
0227on Sun Jun 27, 2010 7:32 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

futboll

   by Vizitor
4343on Sun Jun 27, 2010 7:25 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ballack “spiunon” anglezėt te Gjermania, jep kėshilla pėr Lė

   by besnikbici
0235on Sun Jun 27, 2010 7:24 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Kreshnik Qato mbron titullin kampion

   by universy
0284on Thu May 06, 2010 8:40 pm by universy View latest post
No new posts   

Rikthimet mė tė mėdha nė sport

   by universy
1288on Mon Apr 12, 2010 3:31 pm by universy View latest post
No new posts   

Sportistėt mė pėrfitues tė vitit 2009

   by universy
0212on Mon Apr 12, 2010 3:29 pm by universy View latest post

Topics [16]

  Back to top

Go to page : Previous  1, 2, 3

 » sport

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement