Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Kerkese !!!

   by simpatikja
2499on Fri Dec 10, 2010 2:45 pm by simpatikja View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.   

For all ( wWw.ForumiJone.Net Vjen Ndryshe )

   by besnikbici
2318on Mon Nov 29, 2010 11:25 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Pershendetje! Forumi ka 1 bug .

   by EraGoN
42214on Thu Jul 29, 2010 1:53 pm by universy View latest post
No new posts  [ Poll ]  

Ankesa dhe sygjerime

   by niku
2411on Fri Feb 19, 2010 11:47 pm by besnikbici View latest post

Topics [4]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement