Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

AZ-G (The Black Games)

   by bler
5550on Wed Nov 17, 2010 1:10 am by bler View latest post
No new posts   

mr.bler tbg video

   by bler
6379on Thu Apr 22, 2010 9:44 pm by bler View latest post
No new posts   

Photo TBG

   by besnikbici
6341on Thu Mar 11, 2010 7:00 pm by bler View latest post
No new posts   

Rreth Black Games

   by bler
2362on Wed Feb 24, 2010 8:21 pm by bler View latest post
No new posts   

video nga T.B.G

   by bler
3366on Wed Feb 24, 2010 7:56 pm by niku View latest post
No new posts   

tbg Legend

   by besnikbici
2333on Tue Feb 23, 2010 9:54 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

The Black Game

   by besnikbici
2309on Tue Feb 23, 2010 9:39 pm by besnikbici View latest post

Topics [7]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement