Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Gratė qajnė 16 muaj tė jetės

   by besnikbici
01220on Tue Jun 29, 2010 5:37 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gjen automjetin “e vjedhur” nė garazhin e fqinjit

   by besnikbici
0262on Tue Jun 29, 2010 5:33 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Greqia shitet pėr njė euro

   by besnikbici
0239on Tue Jun 29, 2010 5:30 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mrekullitė nė ndėrtim

   by besnikbici
1270on Mon Jun 28, 2010 5:30 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Alo alo policia! Me ka marre uria shume!

   by besnikbici
0238on Mon Jun 28, 2010 5:17 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Osama bin Laden ka pėrdorur Facebookun

   by besnikbici
0514on Mon Jun 28, 2010 5:14 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Islandė, kryeministrja lesbike, martohet me shoqen e saj

   by besnikbici
0226on Mon Jun 28, 2010 4:43 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

E dashur, tė kam tradhtuar! Urdhėro njė diamant!

   by besnikbici
0236on Sun Jun 27, 2010 9:35 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

400 burra nė rradhė pėr beqaren milionere

   by besnikbici
0231on Sun Jun 27, 2010 9:23 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė grua shtatėzėnė pret tė lindė 12 fėmijė

   by besnikbici
0235on Sun Jun 27, 2010 9:20 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Parfumi qe dergon njerzit ne spital

   by besnikbici
0223on Sun Jun 27, 2010 9:15 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pėr njė milion dollarė blijeni njė fshat

   by besnikbici
0217on Sat Jun 26, 2010 10:08 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Macja e parė bionike

   by besnikbici
0242on Sat Jun 26, 2010 10:06 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė britanike bėn tatuazh me hirin e djalit tė vdekur

   by besnikbici
2242on Sat Jun 26, 2010 10:04 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fėmija mė i vogėl nė botė 56 cm dhe 3 kg

   by besnikbici
0267on Thu Jun 24, 2010 5:30 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė djalosh thyen bankėn pėr tė fjetur

   by besnikbici
0249on Thu Jun 24, 2010 5:29 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Dyvjeēari vallėzon samban

   by besnikbici
0249on Wed Jun 23, 2010 2:55 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ujku e dhia, miqė tė ngushtė

   by besnikbici
0227on Wed Jun 23, 2010 2:54 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Njė kinez pėr gjashtė vjet ndėrtoi njė aeroplan

   by besnikbici
0210on Wed Jun 23, 2010 2:54 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Shkollat britanike ndaluan fundet e shkurtėra dhe xhaketa

   by besnikbici
0208on Tue Jun 22, 2010 7:57 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Nė 2020 25 milion meshkuj beqarė

   by besnikbici
0231on Tue Jun 22, 2010 7:55 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Kombinimi i traktorit me biēikletė

   by besnikbici
0261on Tue Jun 22, 2010 7:54 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

I mbijeton goditjes me ēekan

   by besnikbici
0246on Tue Jun 22, 2010 7:48 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gjeniu 14-vjeēar nė Universitetin e Cambridget

   by besnikbici
0247on Mon Jun 21, 2010 6:22 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Roboti qe kercen Breakdance!

   by besnikbici
0282on Mon Jun 21, 2010 6:18 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ura e ndertuar nga bari

   by besnikbici
0265on Mon Jun 21, 2010 6:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Loja Buggatti kushton me shume se makina

   by besnikbici
0235on Mon Jun 21, 2010 6:12 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Britani, gruaja humbet kujtesėn cdo ditė

   by besnikbici
0252on Sat Jun 19, 2010 3:21 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Disa buzėkuq shkaktojnė kancer nė buzė

   by besnikbici
1269on Sat Jun 19, 2010 3:15 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pas divorcit burri i kerkon gruas veshken qe i kishte dhene

   by besnikbici
0246on Fri Jun 18, 2010 2:04 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Kishin njėjtin emėr e mbiemėr, takohen dhe martohen

   by universy
1299on Fri Jun 18, 2010 1:54 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Berberi i pazakontė!

   by besnikbici
1339on Fri Jun 18, 2010 12:44 am by james bond 007 View latest post
No new posts   

Video-lojera FIFA ne Facebook

   by universy
0280on Thu Jun 10, 2010 1:09 pm by universy View latest post
No new posts   

Rusi bėhet baba nė moshėn 89 vjeēe

   by universy
0264on Thu Jun 10, 2010 1:08 pm by universy View latest post
No new posts   

Mbi 5 milione shkarkime te Skype per iPhone

   by universy
0262on Thu Jun 10, 2010 1:07 pm by universy View latest post
No new posts   

Samsung Wave me virus

   by universy
0278on Thu Jun 10, 2010 1:06 pm by universy View latest post
No new posts   

Virusi kompjuterik mund tė infektojė edhe njeriun

   by besnikbici
0289on Fri Jun 04, 2010 12:02 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

“Facebook” do ketė 3 rrathė sigurie pėr privatėsinė

   by besnikbici
0281on Fri Jun 04, 2010 11:57 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Google heq kompjuterat Windows nga zyrat

   by besnikbici
0256on Fri Jun 04, 2010 11:52 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Opel Calibra e re pėr tre vjet

   by universy
1263on Fri May 28, 2010 10:35 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Britani, 18 vjeēari shqiptar sfidon “Google”

   by universy
1299on Fri May 28, 2010 10:21 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

7 arsyet pėr tė braktisur Facebook

   by universy
0238on Fri May 28, 2010 9:33 pm by universy View latest post
No new posts   

‘Tjetėrsohet’ 50 Cent

   by universy
0273on Fri May 28, 2010 9:13 pm by universy View latest post
No new posts   

Ipad, versioni prej ari 150 mijė euro

   by besnikbici
2284on Sun May 23, 2010 12:18 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Kėrkon online vajzėn e trenit

   by besnikbici
2285on Sun May 23, 2010 12:17 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Zetabajtet, njesia me e madhe matese digjitale

   by besnikbici
0268on Wed May 19, 2010 3:02 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Ndalohet te perdore telefona mobile per pese vjet

   by besnikbici
0256on Wed May 19, 2010 3:01 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Japoni, martohet roboti I-Fairy”

   by besnikbici
0257on Tue May 18, 2010 5:58 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

NASA, udhėtim imagjinar nė Hėnė pėrmes internetit

   by besnikbici
03836on Thu May 13, 2010 3:06 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Qyteti ndryshon emrin nė Google

   by besnikbici
0274on Thu May 13, 2010 1:55 pm by besnikbici View latest post

Topics [50]

  Back to top

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement