Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Mafia Shqiptare, pjese ne 10 grupet mafioze me te medha

   by universy
0235on Wed Apr 14, 2010 9:49 pm by universy View latest post
No new posts   

“Te zbresesh nga malet”hipur ne nje trung gjigand

   by universy
0218on Wed Apr 14, 2010 1:26 pm by universy View latest post
No new posts   

Pacientet qe vuajne nga forma te theksuara te amnezise mund

   by universy
0217on Wed Apr 14, 2010 1:23 pm by universy View latest post
No new posts   

Me shume se 700 karta krediti te zhdukura nga Facebook

   by universy
0256on Wed Apr 14, 2010 1:20 pm by universy View latest post
No new posts   

Japoni shpiken injeksonet me ajer

   by besnikbici
0224on Sun Apr 11, 2010 2:41 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Dashuria permes internetit

   by universy
0218on Sat Apr 10, 2010 8:25 pm by universy View latest post
No new posts   

Britani, Facebook shkakton tragjedi

   by universy
0214on Sat Apr 10, 2010 8:21 pm by universy View latest post
No new posts   

Harrohen nė internet, u vdes fėmija

   by universy
0233on Sat Apr 10, 2010 8:20 pm by universy View latest post
No new posts   

Celular qe karikohet me Coca-Cola!

   by universy
0267on Sat Apr 10, 2010 8:17 pm by universy View latest post
No new posts   

Noisy vjedh kengen “telefoni”

   by universy
0371on Sat Apr 10, 2010 8:12 pm by universy View latest post
No new posts   

Facebook ju tregon si do tė dukeni pas 60 vjetėsh

   by universy
0288on Fri Apr 09, 2010 9:22 pm by universy View latest post
No new posts   

Njė e treta e partnerėve tradhėtojnė

   by universy
0249on Fri Apr 09, 2010 9:16 pm by universy View latest post
No new posts   

Rusi, vrasin shoqen dhe e servirin pėr darkė

   by universy
0254on Fri Apr 09, 2010 9:15 pm by universy View latest post
No new posts   

Pinte duhan nė avion, arrestohet

   by universy
0247on Fri Apr 09, 2010 9:13 pm by universy View latest post
No new posts   

Qeni qė qetėson foshnjat qė qajnė

   by besnikbici
0311on Thu Apr 08, 2010 9:25 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

USB edhe nėpėr thika

   by besnikbici
0293on Tue Apr 06, 2010 1:16 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Vajza trevjeēare bėn akrobacione nė litar

   by besnikbici
0258on Mon Apr 05, 2010 10:20 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Bledar Kazia dhe shpikja e tij

   by besnikbici
0426on Mon Apr 05, 2010 9:27 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Sulltan Abia dhe telepatia e tij

   by besnikbici
0280on Mon Apr 05, 2010 9:22 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Si ta hapni shishen e veres me kėpucė

   by besnikbici
0218on Mon Apr 05, 2010 9:16 pm by besnikbici View latest post

Topics [20]

  Back to top

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement