Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Xhamia mė e madhe nė Evropė, nė Holandė

   by besnikbici
0488on Sat Dec 18, 2010 6:45 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Lutje - Dua

   by universy
1379on Sat Oct 23, 2010 7:30 pm by universy View latest post
No new posts   

60 Kėshilla pėr bashkėshorten muslimane

   by besnikbici
0421on Tue Apr 27, 2010 9:06 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Letra pėr krejt Muslimant qė nuk falen dhe e lėnė pas dore

   by besnikbici
0383on Tue Apr 27, 2010 3:38 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Frika

   by besnikbici
0371on Mon Apr 26, 2010 2:15 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Shikimi i femrave dobėson kujtesėn

   by besnikbici
0379on Mon Apr 26, 2010 2:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Lexoni kuranin online

   by besnikbici
0395on Mon Apr 26, 2010 2:12 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Nėse tė ngushtohet kjo botė lidhu me kėtė numėr 222...!

   by besnikbici
0360on Mon Apr 26, 2010 2:04 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Sjellja me adoleshentin

   by universy
0496on Sat Apr 10, 2010 7:40 pm by universy View latest post
No new posts   

Butėsia ėshtė detyrim fetar

   by universy
0394on Sat Apr 10, 2010 7:39 pm by universy View latest post
No new posts   

“Ju keni fenė tuaj, e unė kam fenė time!”

   by universy
0358on Sat Apr 10, 2010 7:33 pm by universy View latest post
No new posts   

Vlera e dijetarėve dhe pasojat e vdekjes sė tyre pėr Ummetin

   by universy
0340on Sat Apr 10, 2010 7:32 pm by universy View latest post

Topics [12]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement