Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Topics [0]

20130512
Gruaja kthehet nė shtėpi dhe e gjen burrin e saj nė shtratin e tyre duke bėrė dashuri me njė femėr tė re dhe tėrheqėse.

E zhgėnjyer dhe duke qarė po i bėrtiste: Je njė derr i fėlliqur, si guxon tė ma bėsh mua kėtė, unė jam gruaja jote, jam mamaja e fėmijėve tė tu, do tė lė, kėrkoj divorcin menjėherė.

Burri: Tė lutem e dashur duro vetėm njė minutė, tė paktėn tė tė tregoj ēfarė ndodhi.

Gruaja duke qarė me dėnesė i pėrgjigjet: Mirė, vazhdo, por ta dish se kėtė janė fjalėt e fundit qė do kesh mundėsi tė mė thuash

Burri: Kur po kthehesha me makinė rrugės pėr...

by Old Legend - Comments: 0 - Views: 389
20101107
Na gjeni ne Facebook ! Kliko Ketu
http://www.forumijone.net

by besnikbici - Comments: 1 - Views: 367
20101106
**************************************************************


by besnikbici - Comments: 0 - Views: 353
20100528

by universy - Comments: 1 - Views: 423

Topics [4]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement