Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

The Illyrians

   by besnikbici
0635on Sun Nov 28, 2010 7:01 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Scanderbeg

   by besnikbici
0347on Sun Nov 28, 2010 7:00 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

INDEPENDENT ALBANIA

   by besnikbici
0300on Sun Nov 28, 2010 6:59 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

What Was The WW II for Albanians?

   by besnikbici
0370on Sun Nov 28, 2010 6:58 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Rescue in Albania: How Thousands of Jews Were Saved

   by besnikbici
0302on Sun Nov 28, 2010 6:58 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Power Struggles and Riddles, in Romance and Political Intrig

   by besnikbici
08801on Fri Nov 26, 2010 10:49 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Tirana Gets Real

   by besnikbici
12400on Tue Nov 23, 2010 11:29 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Albania

   by universy
11150on Mon Oct 25, 2010 12:17 pm by universy View latest post
No new posts   

English News Update

   by besnikbici
0304on Mon Oct 04, 2010 1:12 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Discover Albania

   by besnikbici
0288on Tue Apr 20, 2010 8:14 pm by besnikbici View latest post

Topics [10]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement