Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Topics [0]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts   

Easy Quiz by Besnik Bici

   by besnikbici
0539on Wed Jun 16, 2010 5:18 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Using podcasts to teach English by Besnik Bici ( Tutorial )

   by besnikbici
0397on Wed Jun 16, 2010 5:16 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

how to use power point ?

   by besnikbici
0357on Wed Jun 16, 2010 5:15 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

help for the student pronanciation

   by besnikbici
0327on Wed Jun 16, 2010 5:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Help for the student to transalate song

   by besnikbici
0315on Wed Jun 16, 2010 5:13 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Using technology in education by Besnik Bici

   by besnikbici
0328on Wed Jun 16, 2010 5:12 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Motivation of the student by Besnik Bici

   by besnikbici
0326on Wed Jun 16, 2010 5:12 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

the supremacy of internet by Besnik Bici

   by besnikbici
0365on Wed Jun 16, 2010 5:11 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

How to make a Jeopardy Powerpoint Game

   by besnikbici
0360on Wed Jun 16, 2010 5:10 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Teaching Practice in Arben Broci By Besnik Bici

   by besnikbici
0620on Wed Jun 16, 2010 5:09 pm by besnikbici View latest post

Topics [10]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement