Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Announcement & Sticky [1]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts  Sticky:  

Pershendetje per cracKmasteR!

   by besnikbici
2335on Wed Jul 21, 2010 12:52 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Gezuar festen e kurban bajramit...........

   by besnikbici
0520on Tue Nov 16, 2010 3:03 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pershendetje per lamyyy

   by besnikbici
2390on Fri May 14, 2010 8:39 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pershendetje per The Bleck Game

   by besnikbici
2424on Tue Mar 30, 2010 9:40 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Pershendetje edhe per antaret e rinj

   by besnikbici
0323on Tue Mar 30, 2010 6:07 pm by besnikbici View latest post

Topics [4]

  Back to top

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement