Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Announcement & Sticky [1]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts  Announcement:  

Lexo kete !

   by besnikbici
0374on Tue Mar 30, 2010 12:21 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

pershendetje dhe nga une

   by amarilda
1525on Thu Jan 13, 2011 11:33 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Old Legend is here

   by Old Legend
2298on Sat Dec 18, 2010 10:33 pm by universy View latest post
No new posts   

u riktheva une

   by simpatikja
0290on Wed Oct 27, 2010 10:38 am by simpatikja View latest post
No new posts   

pershendetje dhe respekte

   by indrit
2375on Wed Oct 27, 2010 10:30 am by simpatikja View latest post
No new posts   

persh te gjitheve

   by james bond 007
1361on Fri Jun 18, 2010 1:51 am by besnikbici View latest post
No new posts   

Pershendetje te gjitheve!

   by FaBieNi
3393on Fri May 28, 2010 9:29 pm by universy View latest post
No new posts   

Pershendetje!

   by BeLti
5412on Sun May 23, 2010 12:16 am by besnikbici View latest post
No new posts   

cracKmasteR! here

   by cracKmasteR!
5444on Thu May 13, 2010 6:34 pm by bler View latest post
No new posts   

elona pershendetje

   by elonasefa
5401on Thu May 13, 2010 2:45 pm by BeLti View latest post
No new posts   

li koment po te duash

   by taulant
4418on Sun Mar 14, 2010 1:31 am by niku View latest post
No new posts   

Universy me ju

   by universy
0378on Tue Feb 16, 2010 3:59 pm by universy View latest post
No new posts   

pershendetje

   by niku
4441on Sun Jul 19, 2009 9:06 pm by bler View latest post

Topics [12]

  Back to top

 » Hyrje » prezantim

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement