Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

Logged in as Anonymous. Your last visit was on

You are not connected. Please login or register

Announcement & Sticky [1]

TopicsRepliesViewsLast Posts
No new posts  Sticky:  

Proverba te ndryshme!

   by besnikbici
176459on Sat Dec 04, 2010 7:07 pm by simpatikja View latest post
No new posts   

Fjalė tė urta tė huaja

   by universy
0606on Sun Jan 30, 2011 9:23 pm by universy View latest post
No new posts   

shprehje frazeologjike

   by simpatikja
34856on Fri Jan 07, 2011 5:40 pm by Old Legend View latest post
No new posts   

PĖR MUA DHE PĖR TY - Proze

   by simpatikja
0301on Sat Dec 04, 2010 7:08 pm by simpatikja View latest post
No new posts   

Aforizma mbi politiken

   by simpatikja
0702on Sat Dec 04, 2010 6:37 pm by simpatikja View latest post
No new posts   

Thenie te Famshme nga Jim Morrison

   by besnikbici
0408on Fri Nov 26, 2010 1:28 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mendime te arta per heshtjen

   by besnikbici
1425on Fri Nov 26, 2010 12:59 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Mendime te Arta mbi durimin

   by besnikbici
0518on Fri Nov 26, 2010 12:38 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Thėnie kushtuar femrės.

   by besnikbici
1471on Mon Nov 15, 2010 12:04 pm by simpatikja View latest post
No new posts   

Njerėzit

   by universy
0335on Mon Nov 15, 2010 11:08 am by universy View latest post
No new posts   

Nuk je ai qė mendon se je…

   by universy
0253on Mon Nov 15, 2010 11:07 am by universy View latest post
No new posts   

Jeta

   by universy
0258on Mon Nov 15, 2010 11:04 am by universy View latest post
No new posts   

Thenie vertete domethenese

   by universy
4760on Mon Nov 15, 2010 10:14 am by universy View latest post
No new posts   

Fjalė tė urta

   by besnikbici
0229on Sun Nov 14, 2010 6:28 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fjale te urta

   by besnikbici
2351on Sun Nov 14, 2010 6:27 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Citate

   by besnikbici
2296on Sat Nov 13, 2010 6:33 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Thėnie tė shkurta por me vlere te madhe

   by besnikbici
0419on Sat Nov 13, 2010 6:32 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Shprehjet me vlerė thesar pėr njerėzimin

   by besnikbici
2274on Sat Nov 13, 2010 6:31 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

13 shprehjet e famshme te jetes, nga Gabriel Garcia Marquez

   by simpatikja
0262on Sun Nov 07, 2010 7:40 pm by simpatikja View latest post
No new posts   

Kush eshte shprehja me e bukur per ju ??

   by simpatikja
0216on Wed Oct 27, 2010 10:58 am by simpatikja View latest post
No new posts   

Fraza Dashurie

   by besnikbici
0329on Sat Aug 07, 2010 2:30 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Femrat

   by besnikbici
2256on Tue Jul 13, 2010 3:09 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fraza Dashurie

   by universy
0387on Thu Jun 10, 2010 1:03 pm by universy View latest post
No new posts   

top collection fjale te urta

   by universy
0242on Thu Jun 10, 2010 12:42 pm by universy View latest post
No new posts   

Thenie te popullit

   by besnikbici
0610on Sun Apr 11, 2010 10:08 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fjale Te Urta Shqiptare

   by besnikbici
0354on Sun Apr 11, 2010 10:07 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Thenie Filozofike

   by besnikbici
0419on Sun Apr 11, 2010 10:06 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

thenie te bukura per femijet

   by besnikbici
110000on Tue Mar 30, 2010 10:14 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

Fjal Te Urta

   by besnikbici
0564on Sun Mar 14, 2010 8:38 pm by besnikbici View latest post
No new posts   

...............

   by niku
3388on Fri Feb 19, 2010 2:38 pm by universy View latest post

Topics [29]

  Back to top

 » Diskutime » Thenie

Moderators : None

Users browsing this forum: None

Permissions in this forum:
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Announcement Announcement
  • Sticky Sticky
  • Global announcement Global announcement