Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Memberlist

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next 

Find a user or modify list order

Username
Sort by
Order
Avatar - UsernameLoisirsRegistration dateLast visitNumri i postimevePMSite Web
 BardhiG2010-04-17Never0Send private message
 buxhuku2010-04-17Never0Send private message
 juri19952010-04-22Never0Send private message
 Erik Mixha2010-05-04Never0Send private message
 GLEI2010-05-17Never0Send private message
avatar mario932010-07-08Never0Send private message
avatar valoni132010-07-24Never0Send private message
avatar muhamet2010-09-18Never0Send private message
avatar lida2010-09-21Never0Send private message
avatar gazi doce2010-11-12Never0Send private message
avatar sindi2010-11-12Never0Send private message
avatar marsel oshafi2010-11-12Never0Send private message
avatar flamur mjeshtri2010-11-12Never0Send private message
avatar mariglen2010-11-12Never0Send private message
avatar Erlandi2010-11-12Never0Send private message
avatar juli2010-11-12Never0Send private message
avatar jurgen2010-11-12Never0Send private message
avatar xhevahiri2010-11-12Never0Send private message
avatar Eri2010-11-12Never0Send private message
avatar jurgen reci2010-11-12Never0Send private message
avatar Ersid2010-11-12Never0Send private message
avatar spiro2010-11-12Never0Send private message
avatar tepelena2010-11-12Never0Send private message
avatar daku2010-11-12Never0Send private message
avatar killer1232010-11-12Never0Send private message
avatar Zyri Nuka2010-11-12Never0Send private message
avatar kastriot2010-11-12Never0Send private message
avatar agron margjoni2010-11-12Never0Send private message
avatar eli2010-11-12Never0Send private message
avatar tea kaloci2010-11-12Never0Send private message
avatar Noroko2010-11-12Never0Send private message
avatar bruno hallva2010-11-12Never0Send private message
avatar olger2010-11-12Never0Send private message
avatar Elvin2010-11-12Never0Send private message
avatar lion2010-11-17Never0Send private message
avatar Bardhi Kanto2010-12-11Never0Send private message
avatar anila112010-12-23Never0Send private message
avatar desiana2011-01-24Never0Send private message
avatar shaban2011-02-14Never0Send private message
avatar Orges2011-02-18Never0Send private message
avatar Rezart kulla2011-02-26Never0Send private message
avatar jesa perriu2011-02-27Never0Send private message
avatar julian2011-03-13Never0Send private message
avatar Rexhep2011-03-20Never0Send private message
avatar xhejdi2011-07-18Never0Send private message
avatar ibra2011-07-19Never0Send private message
avatar kliti2011-07-26Never0Send private message
avatar andi2011-07-30Never0Send private message
avatar Agon2011-09-24Never0Send private message
avatar andia2012-05-01Never0Send private message

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next