Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Overall top 20 posters

Find a user or modify list order

Username
Sort by
Order
Avatar - UsernameLoisirsRegistration dateLast visitNumri i postimevePMSite Web
avatar besnikbici2007-06-19Thu Sep 14, 2017 11:19 pm2073Send private messagehttp://www.forumijone.net
avatar universy2010-02-16Wed May 11, 2011 1:29 am878Send private messagehttp://www.forumijone.net
avatar simpatikja2009-06-21Thu Aug 29, 2013 9:04 pm317Send private message
avatar Old Legend2010-11-12Mon Oct 28, 2013 5:51 am171Send private message
avatar niku2007-06-20unknown95Send private messagehttp://wWw.ForumiJone.Net
 elonasefa2009-07-06Mon Nov 15, 2010 11:52 am45Send private message
avatar blerALBANIA2009-06-21Wed Nov 17, 2010 1:14 am44Send private message
 taulant2010-02-23Tue Nov 23, 2010 4:37 pm12Send private message
 klemend lesjo2010-04-12Fri May 21, 2010 8:55 pm12Send private message
avatar Admin2010-11-09Thu Jan 06, 2011 12:53 pm7Send private messagehttp://wWw.ForumiJone.Net
 cracKmasteR!2010-02-16Thu Jul 22, 2010 2:59 am6Send private message
 BeLti2010-05-13Thu May 13, 2010 8:33 pm6Send private message
 ALE742010-05-17Sat Mar 19, 2011 10:45 pm5Send private message
avatar eni_hoxha2010-05-26Sat May 29, 2010 2:34 pm5Send private message
avatar ing_timi2010-07-08Thu Jul 29, 2010 11:53 am4Send private message
avatar FaBieNi2010-05-12Wed May 26, 2010 10:49 pm3Send private message
avatar amarilda2011-01-12Thu Jan 13, 2011 1:25 am2Send private message
avatar james bond 0072010-06-18Sun Dec 19, 2010 12:11 am2Send private message
 mario2010-04-13Wed Jul 07, 2010 5:22 pm2Send private message
avatar in2013-02-14Thu Feb 14, 2013 6:08 pm1Send private message