Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Real Madridi ofron 30 milionė euro pėr Muellerin

Real Madridi ofron 30 milionė euro pėr Muellerin

Go down  Message [Page 1 of 1]

Madrid, 14 korrik – Lojtari i kombėtares gjermane, Thomas Mueller, pas Kampionatit Botėror ėshtė gjendur nė krye tė listės sė dėshirave tė Realit, i cili tashmė i ka pėrgatitur vendin nė “galaktikėt” mė tė rinj.

Presidenti i madrilenėve, Florentino Peres, ėshtė i entuziazmuar me lojėrat e futbollistit tė ri dhe dėshiron qė tė gjitha fondet e destinuara pėr transferimin e Douglas Maiconit t’i orientojė nė sjelljen e sulmuesit mė tė mirė tė Mundialit.

Reali do t’i ofrojė Bayernit 30 milionė euro pėr Muellerin, i cili ka kontratė me Bayernin deri mė 2013.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum