Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » FIFA: Spanja nr.1, Holanda e dyta, Brazili i treti, Shqipėri

FIFA: Spanja nr.1, Holanda e dyta, Brazili i treti, Shqipėri

Go down  Message [Page 1 of 1]

Spanja ngjitet nė vendin e parė tė klasifikimit botėror tė skuadrave tė futbollit ndėrkohė qė Brazili, e konsideruar si skuadra mė e mirė e planetit, ka rėnė nė vendin e tretė.
Holanda, ėshtė renditur nė vendin e dytė pas Spanjės, bazuar nė vlerėsimin e bėrė mbi ndeshjet e zhvilluara nė total nga skuadrat pėrfaqėsuese pėrfshi botėrorin Afrika e Jugut 2010 por jo vetėm.
Ndėrkohė, Shqipėria ka fituar tetė vende nė renditjen e FIFA, duke zėnė vendin e 71.
Falė disa ndeshjeve miqėsore me Malin e Zi dhe Andorrėn, Shqipėria ka marrė 455 pikė duke pėrfituar 49 pikė mė shumė se renditja e muajit tė kaluar.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum