Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Sėrish UFO nė qiellin kinez

Sėrish UFO nė qiellin kinez

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sėrish UFO nė qiellin kinez on Sat Jul 17, 2010 4:49 pm

Pak ditė pasi disa banorė tė Kinės vunė re disa objekte tė paidentifikuara nė ajėr, fenomeni pėrsėritet.

Sipas agjencisė sė lajmeve Nova Cina, pas 7 Korrikut ku UFO-t u pa pranė aeroportit tė Hanghzhout, dje 4 objekte fltuturues tė paidentifikuar janė vėnė re nė njė park tė qytetit Chongqing nė pjesėn jug-lindore tė Kinės.
Shumė dėshmitarė thonė se kanė parė objekte si ato nė Hanghzhou dhe disa foto i kanė hedhur online nė internet. Objektet kishin formė diamanti dhe kanė fluturuar pėr rreth njė orė mbi “Shaping Park”. Tre nga katėr prej tyre kishin ngjyrė tė bardhė, ndėrsa njė tjetėr ngjyrė tė kuqe.
Ndėrkohė, 6 ekspertė kanė shkuar nė Hanghzhou pa arritur ende tė zbardhin dicka nga misteri i javės sė shkuar. Autoritetet ushtarake theksojnė se radarėt janė fikur nė momentin qė u panė objektet.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum