Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Karrige pa gravitet

Karrige pa gravitet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Karrige pa gravitet on Mon Jul 19, 2010 6:25 pm

Njerezit kane pare dhe perdorur shume karrige dhe disa kane qene te bukura sa per ta mahnitur ate.Mirpo kjo karrige edhe pse eshte e bukur ajo ka edhe nje fshehtesi tjeter.Ajo jua mundeson qe ju ta humbni ndjenjen e gravitetit.
Pra kur ulesh ne kete karrige menjehere do te duket se je duke fluturuar ne ajer,pra do zhduket te ti ndjenja e gravitetit dhe ky ishte qellimi i dizajnerave te saj.Dhe nje rezultat mese i mire per kete karrige ishte se ajo gjate testimit te pare te saj kenaqi shume publikun dhe tani me thuhet qe qmimi i saj do mund te arrije edhe deri ne $2,000.
Testimi i pare i saj u mbajt ne vende te ndryshme duke u munduar qe publikut ti tregoje se kjo karrige mund te qendroje ne qdo vend per te evituar mundesine qe ju te merziteni kur e merrni ate ndokund dhe te mendoni se do kete ndonje defekt pasi ta vendosni ne vend te caktuar.
Ketu ne kemi shfaqur disa foto te kesaj karrige te bera gjate testimit te saj te pare .


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni antart tjer * Shikoni temat para se t hapni nj t re, mos hapni tema t dyfishta * Prmbaju temave * JO Politik apo OFENDIME n kt forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum