Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Modelit Adamo XPS i vjen fundi.

Modelit Adamo XPS i vjen fundi.

Go down  Message [Page 1 of 1]


Ultra-laptopi i kompanisė Dell me procesorin ULV nuk gjendet mė nė ofertėn e kompanisė, ani pse shitja e tij ka filluar gjatė muajit dhjetor tė vitit tė kaluar.

Pa pėrmbushur ende katėr muaj tė plotė, Dell ka larguar nga oferta e vet laptopin kontrovers Adamo XPS. Pasisja ishte paralajmėruar nė tetor, mirėpo shitja e tij kishte filluar nė dhjetor, e ky kompjuter mė nuk gjendet nė faqet e kompanisė Dell, por vetėm nė sasi tė vogla tė distributorėve tė caktuar nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.

Adamo XPS ishte bėrė i njohur pėr dizajnin shumė specifik tė shtėpizės e cila kishte vetėm 0.4 inē trashėsi, por edhe pėr shkak tė ēmimit fillestar prej 1.999 dollarėsh. Baza harduerike e tij ėshtė procesori ULV i Intel me takt punues prej 1.4 GHz (Core 2 Duo SU9400), 4 GB DDR3 memorie dhe disku SSD prej 128 gigabajt.

Arsyetimi i kompanisė Dell pėr kėtė dukuri ėshtė se bėhet fjalė pėr njė model tė kufizuar (Limited Edition) ani pse mė herėt nuk ishte deklaruar ashtu, dhe i cili do tė duhej tė shėrbente si demonstrim i aftėsive dizajnuese dhe inxhinierike tė kompanisė.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum