Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Oktapodi Paul pensionohet nga parashikimet

Oktapodi Paul pensionohet nga parashikimet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Oktapodi Paul pensionohet nga parashikimet on Mon Jul 19, 2010 10:34 pm

Oktapodi Paul nga akuariumi i madh i qytetit gjerman Oberhausen, i cili u bė i famshėm pas parashikimeve tė sakta tė rezultateve tė Kampionatit Botėror qė sapo pėrfundoi, do tė shkojė nė pensionin e merituar- kanė njoftuar pėrfaqėsuesit e akuariumit.
Mediat gjermane bėjnė tė ditur se Paul, i cili ka dy vjet e gjysmė, do ta bėjė atė qė e do mė sė shumti- lojėn me fėmijėt.

Pėrgjegjėsit e akuariumit nė Oberhausen, i cili ėshtė bėrė atraksion i madh falė prognozave tė jashtėzakonshme tė Paulit, thonė se oktapodi i famshėm nuk do tė shitet nė asnjė mėnyrė, pavarėsisht ofertave nga Spanja.

Paul ka parashikuar tė gjitha rezultatet e pėrfaqėsueses sė Gjermanisė nė Kampionatin Botėror, Afrika e Jugut 2010, duke pėrfshirė edhe humbjet nga Serbia dhe Spanja, ndėrsa po ashtu parashikoi nė mėnyrė tė saktė se Spanja do tė dalė fitues i finales sė Kampionatit Botėror qė u zhvillua tė dielėn nė Johanesburg.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum