Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Filma » Taken

Taken

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Taken on Tue Jul 20, 2010 3:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
17-vjeēarja Kim ėshtė krenaria dhe gėzimi i babait tė saj Bryan Mills. Bryan ėshtė njė agjent special i dalė nė pension pėr ti qėndruar pranė Kim nė Kaliforni. Kim Lenore jeton me nėnėn e saj dhe njerkun e pasur Stuart. Kim dhe shoqja e saj Amanda nisen pėr njė udhėtim nė Paris. Kur vajzat arrijnė nė Paris njė bandė trafikantėsh shqiptarė mėsojnė qė ato janė vetėm dhe i rrėmbejnė. Kėshtu Bryan udhėton pėr nė Paris pėr tė kėrkuar pėr vajzėn e tij dhe shoqen e saj.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum