Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Skype vjen nė telefonat e menēur tė Nokias.

Skype vjen nė telefonat e menēur tė Nokias.

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kompania Nokia ka vendosur qė pėrdoruesve tė telefonave tė saj tė bazuar nė sistemin operativ Symbian t’u ofrojė aplikacionin pa pagesė Skype pėr bisedat telefonike VoIP.
Skype pėr celularėt e Nokias mund tė shkarkohet pa pagesė nė dyqanin online tė aplikacioneve Ovi Store, dhe ai funksionon nė kėto modele: Nokia E71, N96, N85, 5320, 6210 Navigator, 6220 classic, N78, N79, E63, E66, N82, E51, N95, N95 8GB, N81, N81 8GB, E90, E72, 5800 XpressMusic, N97, N97 mini, X6 dhe 5530.

Kompania Skype ka pėr qėllim tė ofroj aplikacionin e vet edhe pėrdoruesve tė telefonave tė menēur me Symbian, gjersa i parė nė radhė ėshtė Sony Ericsson.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum