Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ēifti me ngjyrė lind njė fėmijė tė bardhė

Ēifti me ngjyrė lind njė fėmijė tė bardhė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Disa mund tė mendojnė se historia e Nmachi Ihegboro, fėmija e sapolindur e ēiftit me ngjyrė Ben dhe Angela Ihegboro, nuk ėshtė edhe diēka aq e jashtėzakonshme.

Por ky fėmijė biond me sy tė kaltėr dhe aspekti i tij krejt nordik, nė tė vėrtetė ėshtė krejt ndryshe nga ai i prindėrve, tė cilėt janė tė dy me ngjyrė, pasi vijnė nga Nigeria. “Po a je e sigurtė qė ky fėmijė ėshtė i imi”, i ėshtė drejtuar Beni tė shoqes, pasi shikoi pėr herė tė parė vajzėn e tij.
E si pėrfundim ai ka marrė sigurinė edhe nga analizat, se bėhet fjalė plotėsisht pėr njė pasardhėse tė tij. Faktikisht rasti i Nmachit dhe familjes qė jeton nė Londėr, ka mahnitur edhe ekspertėt e gjenetikės.
Kjo pėr faktin se as Ben dhe as Angela s’kanė pasur nė pemėn e tyre gjenealogjike gene me pigment tė bardhė. “Ngjyra e Nmachit nuk ka rėndėsi. Ajo ėshtė njė bebe mrekulli pėr neve”, ka deklaruar e ėma.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum