Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Facebook bėn apel tė ndryshoni fjalėkalimin

Facebook bėn apel tė ndryshoni fjalėkalimin

Go down  Message [Page 1 of 1]

Shėrbimet e popullarizuara tė internetit gjithmonė kanė qenė cak i sulmeve tė cyber mashtruesve, prandaj aspak nuk na ēudit paraqitja e kėrcėnimit mė tė ri, e cila shfaqet si porosi e-maili e dėrguar nga tabori i rrjetit pėr shoqėrim – Facebook.

Nėse gjatė disa ditėve tė fundit keni pranuar ndonjė e-mail i cili gjoja vjen nga Facebook, i cili u lajmėron se nė bashkėngjitje u vjen fjalėkalimi i ri pėr qasje nė kėtė shėrbim, dijeni se bėhet fjalė pėr mashtrim.
Edhe jo vetėm pėr mashtrim, po pėr njė shtojcė e cila do t’u merr nga kompjuteri juaj tė gjithė emrat e pėrdoruesve dhe fjalėkalimet pėr cilindo shėrbim online.
Porosia kontestuese e emėruar “Facebook Password Reset Confirmation! Customer Support”, e bashkėngjitja ofrohet nė formatin zip me titull ”Facebook_password_357”.
Siē tėrheqin vėrejtjen ekspertėt e McAffee, nėse nuk e keni kėrkuar mė herėt, Facebook kurrė nuk do t’ua ndryshojė fjalėkalimin e pėrdoruesit dhe bėn thirrje tek 400 milionė pėrdorues tė mos bien pre e kėtij mashtrimi.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum