Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Maradona kontratė 4-vjeēare si trajner i Argjentinės

Maradona kontratė 4-vjeēare si trajner i Argjentinės

Go down  Message [Page 1 of 1]

Diego Armando Maradona pritet tė nėnshkruajė njė kontratė tė rinovuar si drejtues i kombėtares argjentinase te futbollit javėn e ardhshme.


Lajmi ėshtė bėrė publik nga Federata Argjentinase e Futbollit, e cila thekson se Maradona ka marrė nė telefon Presidentin e saj dhe i ka njoftuar se do tė japė dorėheqjen.
Titullari i federatės kishte pohuar nė bisedė se “dua tė shoh futboll dhe jo soft-boll” por Maradona ka kėmbėngulur se donte tė largohej nė shenjė ndjese pėr humbjen nė kampionatin botėror tė Futbollit.
Pėrfundimisht bėhet e ditur se ėshtė vendosur qė kontrata 4-vjeēare e Maradonės tė rinovohet ndėrsa formalitetet do tė realizohen javėn e ardhshme.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum