Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Divorci me i shtrenjte,1 miliard e 200 milione euro

Divorci me i shtrenjte,1 miliard e 200 milione euro

Go down  Message [Page 1 of 1]

Boris Berezovsky, nje manjat rus qe jeton ne Londer, rrezikon ti paguaje gruas se dyte nje shifer mbreselenese prej rreth 120 mln eurosh, per te permbyllur divorcin me te. Lajmin e ben te ditur “The Guardian”.


Galina Besharova, e cila prej 18 vitesh eshte e martuar me rusin, ka mesuar se ai po behej gati te rimartohet dhe keshtu ka vendosur te kerkoj divorcin.
Gjithsesi shuma e parave qe ajo do te marre do te percaktohet nga gjykata e Londres duke u bazuar ne pasurine personale te Berezovsky e cila prek vleren e 1 miliard e 200 milione euro.
Boris Berezovsky u zhvendos ne Londer pas perkeqesimit te raporteve me kryeministrin rus Vladimir Putin
Zakonisht ne Britanine e madhe divorci perfundon brenda 6 javeve dhe Berezovsky ka sqaruar se nuk ka ndermend te kundershtoje kerkesen e gruas. Cifti ka dy femije adoleshente qe jetojne me te emen.
Berezovski eshte i lidhur me nje partnere te re, Yelena Gorbunova, me te cilen ka gjithashtu dy femije. Nese “The Guardian” ka te drejte mbi vleren divorcit kjo do te behej shifra me e larte e paguar ndonjehere per ndarje.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum