Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Spikerja e lajmeve gėlltit mushkonjėn

Spikerja e lajmeve gėlltit mushkonjėn

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Spikerja e lajmeve gėlltit mushkonjėn on Sat Jul 24, 2010 10:36 pm

Njė spikere lajmesh mbytet nga njė mushkonjė. Ka ndodhur nė Taivan gjatė njė transmetimi direkt e brenda pak orėsh pamjet kanė bėrė xhiron e botės.Filmimet tregojnė se si mushkonja fluturon pėrreth spikeres Huang Ching, pėr tė pėrfunduar mė pas nė gojėn e saj gjatė edicionit tė lajmeve tė mesditės.
Huang vazhdoi edicionin pėr disa minuta pėr tu zėvendėsuar mė pas nga njė kolege, ndėrsa Huang u dėrgua urgjent nė spital.
Pėr tė marrė veten pas reaksionit alergjik kompania i mundėsoi spikeres disa ditė pushimi nė Taichung. Ndėrsa tė gjitha studiot televizive iu nėnshkruan dezinfektimit.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum