Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Djali 14 muajsh mbyll nėnėn nė dollap

Djali 14 muajsh mbyll nėnėn nė dollap

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Djali 14 muajsh mbyll nėnėn nė dollap on Sun Jul 25, 2010 7:54 pm

Karen Kilgur nga Zelanda e Re i ka kaluar shtatė orė tė plota e mbyllur nė dollap, ku e kishte kyēur i biri i saj 14 muajsh.

Djali 14 muajsh mbyll nėnėn nė dollap

Pasi qė bashkėshorti i saj nė atė kohė gjendej nė punė, 32-vjeēarja Karen ka mundur vetėm tė dėgjonte problemet qė i bėnte i biri i saj nėpėr dhomė, dhe e dėshpėruar tė priste kthimin e tij nė shtėpi.
Me t’u kthyer bashkėshorti i saj, ajo i ka treguar atij se si pėr 3 orė ishte pėrpjekur tė thyente derėn e ormanit, mirėpo pa sukses – andaj edhe kishte vendosur vetėm tė priste.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum