Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Dy dite pushim pėr tė punėsuarit me probleme tė dashurisė

Dy dite pushim pėr tė punėsuarit me probleme tė dashurisė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė kompani kineze tė punėsuarve tė vetė, krahas pushimeve vjetore dhe tė lindjes, u ka ofruar edhe dy ditė tė lira tė gjithė atyre qė kanė probleme dashurie.


Dy dite pushim pėr tė punėsuarit me probleme tė dashurisė

Tė gjithė ata qė Kupidoni nė mėnyrė tė papėrshtatshme i ka qėlluar, nė tė ardhmen do tė mund nga punėdhėnėsi i vet tė kėrkojnė dy di tė qė tė “qajnė nė qetėsi” qė tė kaluar dhembjen.
Drejtori i kompanisė nė Shangaj Miki Hiradate, i cili filloi trendin e dy ditėve tė paguar pėr pushim dashurie, sqaroi se mė me rėndėsi e ka qė tė punėsuarit tė ndjehen kėndshėm nė punė se sa me ēdo ēmim tė vrapojnė pas pėrfitimeve.
Dy ditė “pėr tė ardhur nė vete” tė punėsuarit mund tė kėrkojnė pėr ēdo dy vjet, ndėrsa ata “mė tė vjetrit” mund tė kėrkojnė edhe tre ditė.
“Vajzave tė moshės 20 vjeēare u duhet mė pak kohė tė kaluar dhembjen e humbjes sė partnerit dhe tė gjejnė tė ri, ndėrsa atyre 30 dhe 40 vjeēareve u duhet pak mė shumė kohė”, sqaron Hiradate.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum