Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė belge pushohet nga puna pse nuk buzėqeshte

Njė belge pushohet nga puna pse nuk buzėqeshte

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė belge e re, e punėsuar nė sportel, ėshtė pushuar nga puna meqė nuk u ėshtė buzėqeshur mjaft klientėve.

Njė belge pushohet nga puna pse nuk buzėqeshte
Ky rast, i cili tėrhoqi vėmendje tė madhe mediale nė vend, shkaktoi protestė tė fortė tė Sindikatės, e cila konsideron se kjo nuk ėshtė arsye pėr ta pushuar nga puna.
“Nuk ishte mjaft e kėndshme, gjė qė ėshtė e domosdoshme kur dikush punon me klientė”, sqaroi njė pėrfaqėsues i Qendrės pėr Punė Sociale, Erva, nė lindje tė Belgjikės.
Kolegjiumi i qendrės ka vendosur ta pėrjashtojė gruan e pakėndshme, duke bėrė tė ditur se ajo “ka njollosur imazhin e shėrbimit”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum