Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Nė gjyq posten ia deklaroi djalin e vdekur

Nė gjyq posten ia deklaroi djalin e vdekur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nė gjyq posten ia deklaroi djalin e vdekur on Sun Jul 25, 2010 7:58 pm

Nje gabim i pafalshem nga ana e postes amerikane, ndoshta nje nga ato gabime qe duhen evituar me cdo kusht, pasi per nje nene nuk ka gje me te shtrenjte ne bote se femija.


Posta amerikane ia deklaroi djalin te vdekur

I biri i Joan Najbar, prej disa kohesh ushtar ne Irak, merrte shpesh letra nga nena e tij, por ne nje leter qe ajo i shkoi para disa kohesh, posta ia ktheu pas me pergjigjen se, djali i saj kishte vdekur ne luftime edhe pse ai ishte shendoshe e mire.
Kryqi i Kuq i pohoi se emes se djali ishte gjalle dhe menjehere pas shokut te kaluar, e ema hodhi ne gjyq posten.
Joan Najbar e coi ceshtjen ne gjykaten e Duluth, qyteze ne Minnesota ku ajo jeton. “Zonjes Najbar nuk i eshte kerkuar falje per gabimin dhe nje shpjegim per ate qe ndodhi”, shkruhet ne akuzen zyrtare. Gabimi ndodhi ne vitin 2006 kur djali i Najbar ndodhej prej 22 muajsh me sherbim ushtarak ne Irak.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum