Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Mė mirė katėr Google se njė (kater motore kerkimi )

Mė mirė katėr Google se njė (kater motore kerkimi )

Go down  Message [Page 1 of 1]


Nėse njė Google nuk u mjafton, nė faqen e internetit Googlegooglegooglegoogle do t’i gjeni katėr makina kėrkimi tė Google tė gatshme pėr kėrkim nė tė njėjtėn kohė.

Pėrdoruesit tė cilėt me tė vėrtetė kanė nevoja tė mėdha pėr kėrkimin e internetit dhe krahasimin e rezultateve tė fituara, janė bėrė me njė shėrbim pėr qejf tė tyre.
Googlegooglegooglegoogle u ofron katėr kėrkime nė njė ekran dhe nė tė njėjtėn t’i shohin tė gjitha rezultatet njėkohėsisht

Tani ne fakt ka levizur ne kater moterre kerkimi njekohesisht
Per te visituar kliko linkun me poshte
Code:
http://alotofinternet.com/?frame1=http://mylifeisaverage.com&frame2=http://wikipedia.com&frame3=http://tvtropes.org&frame4=http://buttercupfestival.com/

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum