Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Le Van zhvarros gruan pėr tė fjetur mė tė

Le Van zhvarros gruan pėr tė fjetur mė tė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Le Van zhvarros gruan pėr tė fjetur mė tė on Tue Jul 27, 2010 3:11 pm

Vietnamezi Le Van nga njė qytezė nė krahinėn Quang Nam, baba i shtatė fėmijėve, nuk ka mundur tė pajtohet me vdekjen e gruas sė tij, kėshtu qė e ka zhvarrosur trupin e saj qė natėn tė mund ta pėrqafojė atė.

Le Van zhvarros gruan pėr tė fjetur mė tė

Pas vdekjes sė gruas sė tij nė vitin 2003, 55-vjeēari Le Van ka fjetur pranė varrit tė saj, nė varreza, ku kishte hapur njė gropė pėr t’u mbrojtur nga tė ftohtit.
Mirėpo sė fundi, kur fėmijėt kishin filluar tė kundėrshtonin kėtė veprim tė tij, Le Van ka nxjerrė trupin e bashkėshortes sė tij dhe e ka vendosur atė nė shtratin e tyre, ku gjendet edhe sot.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum