Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Zgjedhje dramatike per nje baba

Zgjedhje dramatike per nje baba

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Zgjedhje dramatike per nje baba on Tue Jul 27, 2010 3:13 pm

Zgjedhje e detyruar dhe dramatike per nje baba qe ka lene djalin te mbytet duke shpetuar jeten e bashkeshortes.

Zgjedhje dramatike per nje baba

Ngjarja ka ndodhur ne Zelanden e Re ku bashkeshortja dhe djali i tij rane ne lume pas nje aksidenti automobilistik. Stacy Horton nuk udhetonte me familjen e tij po arriti me shpejtesi ne ujerat e ftohta te lumit Whanganui.
Djali 13 vjecar u bllokua ne makine bashke me guan 35 vjecare Vanessa.
Burri u hodh menjehere ne uje dhe u perpoq te arrinte mjetin qe po e merrte rrjedha. “U perpoqa te nxirrja djalin por nuk arrita. Makina ishte zhytur shume thelle. Vanessa po mbytej dhe nuk po ia dilte dot me.
Nese do kisha kembengulur do rrezikoja jeten time dhe ate te gruas, prandaj vendosa te shpetoja Vanessa-n. Pasi dola ne breg iu drejtova Zotit dhe i thashe: Ishte gjithcka qe mund te beja”.
Me pas forcat e shpetimit kerkuan per te nxjerre nga ujerat makinen por ende nuk ia kane arritur. “Nuk do te doja te isha ne vendin e tij per te marre nje vendim te tille”, u shpreh zedhenesi i policise Kim Perks.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum