Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Shoferi i dehur i shkollės kėrkon tė vazhdojė tė ngasė autob

Shoferi i dehur i shkollės kėrkon tė vazhdojė tė ngasė autob

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė shofer autobusi, i cili ka abuzuar mė shumė se 13 herė pėr limitin e sasisė sė alkoolit tė pėrdorur gjatė punės si shofer autobusi nė shkollė, ka pasur vetėm njė kėrkesė tė thjeshtė pėr policinė, e cila e ka arrestuar pėr ngjarje tė dehur.

Shoferi i dehur i shkollės kėrkon tė vazhdojė tė ngasė autobusin
Mund ta pėrfundoj punėn, tė paktėn sa t’i le kėta fėmijė? 50-vjeēari David Stack e kishte nivelin e alkoolit 0.26, pra 10 herė mė tė lartė se limiti i njė shoferi autobusėsh.
Dhe jo vetėm kaq por kėrkonte tė vazhdonte ta ngiste akoma mjetin.
Policinė e kishin njoftuar dy pasagjere, tė cilėt e kishin parė tė ngiste mbi normat e lejuara tė shpejtėsisė nė rrugė.
Stack, i cili do tė gjykohet nė shkurt, i kėrkoi falje fėmijėve.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum