Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Krijohet gota qė mund tė hahet

Krijohet gota qė mund tė hahet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Krijohet gota qė mund tė hahet on Sat Jul 31, 2010 10:02 pm

Tė mos hedhėsh asgjė nė kosh. Kjo ėshtė motoja mė e fundit nė SHBA ku tashmė kanė dalė nė treg edhe gota qė pas konsumit tė pijes, mund tė hahen ose tė hidhen nė kopsht pasi dheu mund t’i tresė.Gotat quhen “Jelloware” dhe janė nė tre shije, limon, mente dhe rozmarinė. Pėrbėrja ėshtė agar, njė ekstrakt algash detare, tė cilat janė edhe tė pasura nė vlerat ushqyese.
Kėto gota janė realizuar nga shoqėria e konsulencės pėr mbrojtjen e SHBA-sė, “The way we see the world”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum