Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » futboll

futboll

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 futboll on Sat Jan 31, 2009 8:35 pm

Vizitor

Anonymous
Guest
ME QE SE ASKUSH NUK KISHTE FILLUAR PO FILLOJ UNE JAM ZARIFI DHE PO POSTOJ TEME NE VIJIM:
CILI EKIP I FUTBOLLIT EUROPJAN JU PELQEN ME SE SHUMTI

2 Re: futboll on Sat Jan 31, 2009 8:52 pm

Vizitor

Anonymous
Guest
TEMEN VET E POSTOVA VET PO JA FILLOJ TA DISKUTOJ KA EKIPE TE MIRA NE FUTBPLLIN EUROPJAN POR PER MUA ME E MIRA ESHTE EKIPI I ....INTERIT ......ME TE VERTET JANE TE PAPARE...JU LUTEM JEPNI KOMENTIN TUAJ THANKSSSSSSSSSSS CAOOOOOOO

3 sport FUTBOOL on Sat Jan 31, 2009 9:09 pm

zaki

avatar
Fillestar/e
Fillestar/e
[img][/img][img][/img][img][/img] tung zaki me i mire eshte interi dihet djema vetem perparim nga ju

View user profile

4 Re: futboll on Thu Feb 19, 2009 10:20 pm

niku

niku
Admin
Admin
zanki faleminderit qe more guxim dhe eshte nder qe vizitove faqen tone
uroj qe te kesh deshire te behesh pjese

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net

5 Re: futboll on Sun Jun 27, 2010 7:25 pm

interi e tregoi se me te vertet mundi te dale kampion

parashikim i mire Smile


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » sport » futboll

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum