Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė Kishė dėshiron tė djegė Kuranin me 11 shtator

Njė Kishė dėshiron tė djegė Kuranin me 11 shtator

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sipas pikėpamjeve tė tyre “Islami ėshtė i Djallit”, prandaj njė Kishė amerikane nė shtetin e Floridės, SHBA, thotė se dėshiron mė 11 shtator tė djegė njė kopje tė Kuranit.
Kisha “Dove World Outreach Center” nė qytetin Gainesville shpalli nėpėrmjet Facebook at% qė ajo e quan “Ditėn Ndėrkombėtare tė Djegies sė Kuranit” nė pėrvjetorin e sulmeve terroriste tė vitit 2001.
“Islami dhe sheriati ishin pėrgjegjės pėr 11 shtatorin”, – i pohoi tė premten prifti Terry Jones agjencisė sė lajmeve AFP.
Ne do ta djegim kuranin, sepse ne mendojmė, se pėr tė krishterėt, kishėn dhe politikanėt, ėshtė koha pėr t’ u ngritur dhe pėr tė thėnė: “Jo! Islami dhe sheriati nuk janė tė mirėpritur nė SHBA”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum