Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Rusi, vrasin shoqen dhe e servirin per darke

Rusi, vrasin shoqen dhe e servirin per darke

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rusi, vrasin shoqen dhe e servirin per darke on Fri Aug 06, 2010 4:53 pm


Njė ngjarje makabre, e denjė pėr filmat horror ka tronditur Rusinė.
Protagonistė janė dy 20 vjecarėt Maxim Golovatskikh e Yury Mozhnov, tė cilėt pas njė mbremjeje nėn tingujt goth metal, kanė copėtuar shoqen e tyre 16 vjecare Karina Barduchian dhe mė pas ia kanė servirur pėr ta ngrėnė studentes Ekaterina Zinovyeva.
Procesi nė dėm tė tyre po zhvillohet nė Shėn Pjetėrsburg por ėshtė ndėrprerė disa herė pėr shkak tė tensionimit tė situatės. Sipas deshmive, treshja e tė rinjve shkoi nė tualet ku ndodhi edhe ngjarja makabre. “Jetėt tona tashmė janė shkatėrruar por gjėja mė e tmerrshme ėshtė mėnyra si u vra vajza ime”, u shpreh mes lotėsh e ėma e viktimės.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum