Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Gjeorgji, macja lind... qenush?!

Gjeorgji, macja lind... qenush?!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Gjeorgji, macja lind... qenush?! on Fri Aug 06, 2010 4:59 pm

Njė grua nė njė fshat tė Gjeorgjisė pretendon se macja e saj ka lindur para disa ditėsh njė qenush.


Sipas medias lokale, macja ka lindur njė kėlysh me veshėt dhe bishtin si mace, por pjesėt e tjera tė trupit i ngjajnė njė qeni. Kėlyshi ka dhe mustaqe. Media lokale ka arritur tė filmojė kėtė krijesė tė ēuditshme, ndėrsa ai strukej dhe pinte gji te “e ėma”.

Shkencėtarėt thonė se kjo mund tė jetė shkaktuar nga njė mutacion gjenetik si pasojė e rrezatimit, pasi kryqėzimi i dy racave ėshtė praktikisht i pamundur.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum