Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Njė Vajz vdes nga Laptopi

Njė Vajz vdes nga Laptopi

Go down  Message [Page 1 of 1]

Tė pėrdorėsh Social Network me njė Laptop kur je duke u larė nė vaskė nuk ėshtė ndonjė ide e mirė. Kjo gjė mund t’ju kushtoj shtrenjtė, aq shtrenjtė sa ta paguani me jetėn tuaj. Kjo gjė i ka ndodhur nje 17 vjeēareje nga Brasov, Rumani, kur prindėrit e kan gjetur tė vdekur nė vaskė edhe nė Laptopin e saj shihej faqja e Twitter qe ajo kishte hapur. Burimet policore thonė qė vajza ka vdekur pasi ka tentuar tė vej fishen e korentit tė laptopit duke i pasur duart e lagura.

Vajza quhej Flavia Boricea edhe u gjėnd e vdekur nė banjo nga babai i saj i cili lajmėroi me njėherė policinė. Ky ėshtė njė rast vėrtet unik qė i ka vėnė shumė nė lėvizje mediat rumune edhe ndėrkombėtare.

Ndoshta fati i keq i asaj, ndoshta adoleshenca apo dėshira edhe smundja e madhe pėr social network, bėri qė vajza tė mos shijonte shumė vite nga jeta saj. Njė shoqe e ngushtė e saj ka hapur njė Blog qė i dedikohet viktimės ku tregon disa gjėra pėr atė.

Kur e lexova kėtė lajm mbeta me tė vėrtet i habitur e thash si ka mundėsi njė gjė e tillė. Pėrveē faktit qė Social Network po bėhen smundje, a po kthehen tani ato nė vrasės njerėzish? Ndoshta fjala vrasės ėshtė pak e rėndė por nuk mund tė anashkalohet fakti qė sa mė shumė tė afeksionuar mbas kėtyre faqeve, aq mė shumė ekziston rrezikur qė personat nė punė tė ndryshme tė humbin pėrqėndrimin duke pasur mėndjen nė kėto networke. Shpresoj qė rasti i kėsaj vajze tė mbetet i vetmi, por nė ditėt e sotme nuk ėshtė ēudi tė dėgjojmė prap gjėra tė tilla.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum