Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
MirŽ se erdhŽt nŽ mesin tonŽ .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Website ankandesh vetem per te pasurit

Website ankandesh vetem per te pasurit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ankand online vetem per milioneret. Ne te perfshihen nje jaht 2.7 milione dollare, nje Ferrari 1.5 milione dollare, nje keshtjelle ne Piemonte,9 milione euro, nje avion privat Gulfstream 40,4 milione dollare, nje shishe e rralle konjaku Remy Martin 25 mije dollare si dhe nje Iphone i rrethuar nga diamante me vlere 12 mije euro. Site i pare per ankand private nuk mund te quhet ndryshe vecse ďBillionairexchangeĒ, dedikuar gjithe milionereve, te cilet te gjunjezuar nga kriza do te perfitojne me shume para ne saje te ofertave me te majme. Ne kete faqe te ndermjetme mes e-Bay dhe prestigjiozes Sothebyís, ofrohet gjithcka. anetareve te mundshem u kerkohet nje pasuri e verifikueshme, te pakten 2 milione dollare. Suksesi duket i garantuar. Shoqeria BillionaireXchange, me qender ne Miami, paguan me 5 perqind shitesit dhe thote se ka fituar 8,75 milione dollare ne 10 muaj.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum