Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » ‘Ne altar me nusen’, dhendri hyn ne Facebook

‘Ne altar me nusen’, dhendri hyn ne Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ka momente ne jete, ne te cilat fjalet “internet”, “celular”, “Facebook”,”Twitter” eshte mire t’i harrojme.
Ja cfare i ka ndodhur nje cifti ne altar: Prifti sapo kishte kryer ritet ne kishe dhe ne perfundim ‘lejoi’ dhendrin te puthte nusen.Pikerisht ne kete moment, dhendri mistrec nxorri nga xhepi celularin dhe u fut ne rrjetet sociale “Twitter” dhe me pas ne “Facebook” ku shkruajti: Jam ne alter me Tracy, e cila nje sekonde me pare u be gruaja ime. Tani me duhet te largohem, sepse do te puth nusen!”.Plani i dhendrit nuk pati suksesin qe ai shpresonte, megjithate komentet te statusi i tij qene vertete argetuese.Keshtu beni mire qe ne raste te tilla, te evitoni perdorimin e ketyre elementeve moderne, sepse ne fund te fundit njeriu njehe

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum