Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Reali shet futbollist pėr 100 Euro

Reali shet futbollist pėr 100 Euro

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Reali shet futbollist pėr 100 Euro on Thu Aug 19, 2010 12:11 am

Real Madridit vetėm gjatė kėsaj vere ka shpenzuar mbi 60 milionė euro pėr sjelljen e futbollistėve tė rinj. Por nė shitjen e futbollistėve situata nuk ėshtė e njėjtė. Skuadra e Jose Mourinho sė fundmi e ka shitur mesfushorin Marcos Tebar te ekipi i kategorisė sė dytė spanjolle, Girona, pėr dėmshpėrblim simbolik prej 100 Eurosh.

Tebar 23-vjeēar ėshtė prodhim i Akademisė sė Real Madridit. Ai i ka kaluar 12 vjet nė klubin madrilen, ndėrsa me skuadrėn e re ka firmosur kontratė trevjeēare. Nė kontratė ėshtė paraparė opsioni qė Madridi ta blejė sėrish Tebarin, nėse ai tregohet i suksesshėm te Girona nė dy vitet e ardhshme.

Mesfushori Tebar ishte njėri nga futbollistėt e ftuar nga trajneri Jose Mourinho pėr turneun e zhvilluar kohė mė parė nė SHBA. Megjithatė, ai nuk arriti tė gjente vend nė skuadrėn plot me yje.

Pėr kėtė arsye portugezi Mourinho dha dritėn jeshile pėr shitjen e mesfushorit tė dalė nga shkolla e Madridit.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum