Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ibra dhe Robinho nė Milan

Ibra dhe Robinho nė Milan

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ibra dhe Robinho nė Milan on Tue Sep 07, 2010 7:00 pm

Temes ‘Ibrahimovic te Milani’ sė shpejti do t’i vijė fundi, pasi qė suedezi ėshtė mė pranė se kurrė transferimit nė San Siro, pasi qė sulmuesi ka pranuar shkurtim tė pagės, njė gjė qė u konfirmua pas raundit tė dytė tė bisedimeve nė Camp Nou.
Mundėsia e vetme ėshtė qė Milani ta marrė Ibran nė formė permanente, pasi qė vetė sulmuesi ka pranuar qė t’i shkurtohet paga. Kjo ndihmohet dhe nga dėshira e zjarrtė e tij pėr tė kaluar te Milani, duke parė faktin se nuk i ka marrėdhėniet e mira me Guardiolėn.
“Edhe Barcelona edhe Milani kanė sqaruar pozicionet e tyre respektive dhe nė kėtė pikė, ne po punojmė nė njė marrėveshje pėrmanente. Jo huazim, rruga ėshtė e gjatė, por mund tė them me 50% siguri se marrėveshja do tė finalizohet. Unė dua tė sqaroj se Marco Boriello nuk ėshtė nė shitje dhe nuk ka marrėveshje pėr Huntelaar”, theksoi Galliani pas takimit tė dytė.
Nga ana tjetėr, edhe Raiola hoqi dorė nga mendimet e tij radikale: “Gjėrat janė nė tavolinė, ne kemi kuptuar gjithēka tani. A do tė pranoj ai shkurtim tė pagės? Jo ėshtė njė mundėsi, por pėr ēdo rast kjo mund tė ndodhė”.
Raiola dhe Galliani janw takuar personalisht me Ibrėn pėr tė diskutuar pėr detajet e kontratės, pasi morėn dhe dritėn e gjelbėrt nga Rosell. Pėr mė tė rejat e takimit, qėndroni me ne pėr ēdo informacion.
Nė ndėrkohė, Sky Sport 24 nė mėnyrė sensacionale pohon se Robinho ka arritur marrėveshje me Rossonerėt, pasi Ariedo Braida ka biseduar tė mėrkurėn me brazilianin, i cili ose do tė vijė i vetmuar ose do tė vijė sė bashku me Ibran.
16:09 – Adriano Galliani nuk do tė shkojė nė Ibiza me Sandro Rosellin pėr tė kaluar pushimet, pasi qė dėshiron qė deri nesėr transferimi tė jetė i kompletuar dhe Ibra tė luajė ndaj Lecces tė dielėn. Nga ana tjetėr, Klaas-Jan Huntelaar ėshtė fare pranė kalimit te Schalke pėr 15 milionė euro, njė shumė qė do t’i ndihmojė Milanit nė rastin ‘Ibrahimovic’.
16:29 – Bisedimet mes Ibrės dhe Gallianit do tė vazhdojnė nė mbrėmje. “Do tė ketė bisedime nė mbrėmje, pasi qė nė ora 19:00 fillon stėrvitja, pėrndryshe marrėveshja ėshtė shumė pranė”, theksoi Galliani pas takimit tė parė mė sulmuesin.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum