Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Guardiola i frikėsohet Realit

Guardiola i frikėsohet Realit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Guardiola i frikėsohet Realit on Tue Sep 07, 2010 7:01 pm

Trajneri i Barcelonės, Pep Guardiola, ka thėnė se sezoni qė sapo do tė nis do tė jetė njė sezon i vėshtirė pėr ekipin qė ai drejton.

“Nė kėtė sezon duket t’i mbajmė sytė hapur pas kundėrshtari ynė direkt Reali i Madridit qė ėshtė fuqizuar shumė dhe gjithmonė ėshtė njė ekip qė duhet pasur frikė”.
Guardiola ka folur edhe pėr kolegun e tij tė madrilenėve duke thėnė se ėshtė njė trajner i mirė qė dhe qė do tė drejtoj njė ekip tė mirė, transmeton Start.
Tekniku katalanas kur ėshtė pyetur lidhur me “telenovelėn “ Ibrahimoviē ėshtė dukur tepėr i kursyer, duke thėnė se nuk ėshtė detyrė e tij qė tė pėrgjigjet pėr transfermin e suedezit tek Milani.
Ai ka thėnė se nuk ėshtė nė dijeni tė ndonjė takimi midis dy klubeve pėr ēėshtjen Ibra.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum