Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Rebelohet Lorik Cana: S`jam lojtar stoli, nė janar iki

Rebelohet Lorik Cana: S`jam lojtar stoli, nė janar iki

Go down  Message [Page 1 of 1]

Rebelohet Lorik Cana: S`jam lojtar stoli, nė janar iki nga Gallatasaraji

Futbollisti i skuadrės turke tė Gallatasarajit Lorik Cana mesfushor i kombėtares shqiptare, ka reaguar ndaj veprimeve tė trajnerit Frenk Rajkard i cili e ka lėnė shqiptarin nė stol gjatė ndeshjeve tė fundit.

“Efsanefotospor”, shkruan se mesfushori kuqezi ka planifikuar tė largohet nė janar nga Turqia.

“Unė kam ardhur kėtu pėr tė luajtur futboll dhe jo pėr tė qėndruar nė stol. Nuk jam njė zėvendėsues, kam qenė gjithnjė titullar. Mė pėlqen Gallatasaraji, por nėse situata nuk ndryshon, atėherė nė janar do tė largohem”, ka deklaruar Lorik Cana.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum