Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » interesante

interesante

Go down  Message [Page 1 of 1]

20100925

interesante

unaaa

avatar
Guest
Me pelqen ideja qe kene vendosur edhe nje vend per personat qe nuk jane rregjistruar akoma

Rrespekte edhe urimet e mia per punen e bere

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Post on Sat Sep 25, 2010 11:28 pm by besnikbici

kenaqesi qe zgjodhet wWw.ForumiJone.Net

Pranojme sugjerime verejte apo edhe keshillat qe jepen ketu

Staff

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum