Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Unregister user - Cfare eshte dhe per cfare sherben ???

Unregister user - Cfare eshte dhe per cfare sherben ???

Go down  Message [Page 1 of 1]

Unregister user ose vizitore e parregjistruar e krijuar se fundimi eshte nje hapsire qe jepet edhe per personat qe nuk jane rregjistruar akoma ne faqen tone


- Cdo person qe viziton wWw.ForumiJone.Net tani mund te krijoje nje teme te pergjigjet apo mund te informohet mbi temat e tjera te ngritura

- Adminstratoret apo mederatoret e forumiJone.Net nuk mbajne pergjegjesi per temat e ngritura apo per informacionin qe jepet ne kete pjese te forumit edhe pse moderimi apo adminstrimi do te behet si ne pjeset e tjera

Si funksionon ???
Pasi te jeni tek Unregister user cdo person qe klikon faqen tone te internetit mund te krijoje nje teme, mund te pergjigje apo te informohet nga temat e tjera ( thjeshte me dy tre klikime )

- Per te krijuar nje teme klikoni ne " post new " pastaj postojeni edhe duhet te shkruani shkronjat qe do ju shfaqen * per arsye sigurie qe te mos kete spam

Kujt i sherben ???

- Cdo personi qe klikon ne faqen tone


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Anonymous

Post on Sun Sep 26, 2010 12:01 am by unaa

Faleminderit Smile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum