Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Interi dhe Juve ndahen nė paqe (VIDEO)

Interi dhe Juve ndahen nė paqe (VIDEO)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Interi dhe Juve ndahen nė paqe (VIDEO) on Mon Oct 04, 2010 1:08 am

Mbyllet nė barazim 0-0 derbi I Italisė mes Interit dhe Juventusit. Njė ndeshje plot emocion, me shumė raste si nga njėra skuadėr ashtu edhe nga tjetra. Interit nuk I ka mjaftuar njė super Eto’o I cili I vetėm e ka ēuar nė krizė mbrojtjen Juventine.
Njė barazim I tillė 0-0 mes kėtyre skuadrave nuk ndodhte qė nga viti 1999.

Interi me pikėn e marrė sot gjendet nė vendin e dytė tė klasifikimit me 11 pikė bashkė me Milanin kurse Juventus ngjitet nė kuotėn e 8 pikėve. (albeu.com)


Inter- Juventus 0-0 (highlights)